Ułatwienia dostępu

Internet — Limanowa

W dzisiejszym skomputeryzowanym świecie trudno wyobrazić sobie brak wygodnego dostępu do internetu. Dla wielu osób połączenie z siecią jest niezbędne do wykonywania codziennej pracy, z kolei cała rzesza pozostałych użytkowników uwielbia po prostu spędzać czas, przeglądając internet, który okazuje się zarówno źródłem informacji, jak i rozrywki. Pragnąc być w stałym kontakcie ze światem, warto postawić na stabilne połączenie, decydując się na współpracę ze sprawdzonym operatorem telekomunikacyjnym. W TELBESKID świadczymy szeroką gamę usług, z których bez wątpienia największą popularnością cieszy się właśnie internet. Limanowa i sąsiadujące z nią miejscowości mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty usług telekomunikacyjnych, decydując się na:

  • internet radiowy,
  • światłowód.
  • światłowód bezprzewodowy.

Pakiet dostosowany na miarę Twoich potrzeb — propozycje dla mieszkańców miasta Limanowa

Internet radiowy oraz światłowodowy, jaki oferujemy, charakteryzuje różna przepustowość — prędkość pobierania i wysyłania. Oczywiście znacznie lepsze parametry gwarantuje internet światłowodowy, który umożliwia przeglądanie internetu nawet z prędkością 1000 Mbps. 1 Gb/s pozwala błyskawicznie pobierać dane z sieci, co skutkuje szybszym wczytywaniem stron internetowych, pobieraniem plików czy też wygodnym oglądaniem filmów w wysokiej jakości. Nie da się ukryć, że na 1000 Mbps stawiają przede wszystkim osoby związane z pracą w sieci. W codziennym użytku nie jest to prędkość konieczna, stąd też nasze pozostałe pakiety:

  • internet radiowy (bezprzewodowy) — 50, 100 lub 300 Mbps,
  • światłowód — 300, 600 oraz 1000 Mbps.

Decydując się na współpracę z dostawcą usług TELBESKID na terenie Limanowej i okolic, możesz liczyć na stabilny dostęp do sieci, atrakcyjne cenowo pakiety, a także profesjonalną obsługę Klienta. Jesteśmy grupą wykwalifikowanych specjalistów, którzy błyskawicznie reagują na awarie czy problemy, zapewniając ekspresowe wsparcie serwisowe. Ciesz się wysokiej jakości połączeniem internetowym, decydując się na współpracę z lokalnym dostawcą. Zapraszamy do kontaktu!

Światłowód i telewizja – skorzystaj z zestawu, aby zyskać

 

 

Szukasz przewodowego internetu, który nigdy Cię nie zawiedzie? Zależy Ci na korzystnym pakiecie telewizyjnym? Zapraszamy do poznania naszej atrakcyjnej oferty, w ramach której możesz połączyć w obie usługi w jedną! Błyskawiczne pobieranie plików, streaming w wysokiej rozdzielczości, granie online bez opóźnień, jak również różnorodność programów do oglądania – to tylko część aktywności, którymi będziesz mógł cieszyć się na co dzień, wybierając światłowód oraz telewizję w TELBESKID. Sprawdź szczegóły, aby przekonać się, co możemy Ci zagwarantować!

Lista kanałów