Ułatwienia dostępu

Telewizja internetowa: Gorlice

Nie wyobrażasz sobie dnia bez oglądania ulubionych seriali, wiadomości sportowych lub pogody? A może lubisz spędzać wieczory przed telewizorem i po ciężkim dniu znajdujesz źródło rozrywki w ulubionych filmach? W TELEBESKID mamy dla mieszkańców Gorlic atrakcyjną ofertę telewizji internetowej. W pakietach znajdziesz m.in.: kanały sportowe, filmowe, naukowe, przyrodnicze, dla dzieci czy rozrywkowe.

Dekodery do telewizji internetowej

Oprócz samych kanałów oferujemy także różne dekodery umożliwiające ich odbiór. Zaawansowane funkcje, takie jak:

  • nagrywanie filmów,
  • możliwość cofnięcia odtwarzanego programu do wybranego momentu,
  • pauzowanie podczas odtwarzania,

umożliwiają cieszenie się telewizją zgodnie z oczekiwaniami odbiorcy. Mieszkasz w Gorlicach i szukasz dostawcy telewizji internetowej? Skontaktuj się z TELEBESKID!

Telbeskid - Internetowa telewizja na terenie Gorlic

Światłowód i telewizja – skorzystaj z zestawu, aby zyskać

 

 

Szukasz przewodowego internetu, który nigdy Cię nie zawiedzie? Zależy Ci na korzystnym pakiecie telewizyjnym? Zapraszamy do poznania naszej atrakcyjnej oferty, w ramach której możesz połączyć w obie usługi w jedną! Błyskawiczne pobieranie plików, streaming w wysokiej rozdzielczości, granie online bez opóźnień, jak również różnorodność programów do oglądania – to tylko część aktywności, którymi będziesz mógł cieszyć się na co dzień, wybierając światłowód oraz telewizję w TELBESKID. Sprawdź szczegóły, aby przekonać się, co możemy Ci zagwarantować!

Lista kanałów