Ułatwienia dostępu

Tania telewizja internetowa

Nie wyobrażasz sobie zjedzenia porannego posiłku bez obejrzenia swojego ulubionego programu śniadaniowego, masz dzieci codziennie domagające się nowych bajek, a może zawsze chcesz być na bieżąco z rozgrywkami drużyny sportowej, której kibicujesz? Niezależnie od tego, kim jesteś i jakie są Twoje potrzeby — nasza propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Zapewniamy mieszkańcom Limanowej oraz okolic tego miasta pakiety telewizji z szerokim wyborem kanałów do oglądania w korzystnych cenach. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty!

Czytaj więcej...

Tania telewizja internetowa

Doskonale rozumiemy, że w dzisiejszych czasach nikt nie chce przepłacać za możliwość oglądania swoich ulubionych programów informacyjnych, wciągających seriali czy sportowych wydarzeń. Z tego powodu zapewniamy naszym Klientom rozwiązanie, które nie narusza nadmiernie domowego budżetu — tanią telewizję internetową. W ofercie mamy następujące pakiety:

  • wygodny,
  • komfortowy,
  • luksusowy.

Chociaż wszystkie mają te same udogodnienia — takie jak możliwości nagrywania, pauzowania i cofania wybranego programu czy korzystania z aplikacji mobilnej — to różni je liczba dostępnych do oglądania kanałów, jak również cena. Miesięczny koszt żadnego z nich nie przekracza 130 złotych.

Dopasowana do indywidualnych potrzeb telewizja internetowa — Limanowa i okolice

Jako doświadczony dostawca telewizji oraz innych rozwiązań telekomunikacyjnych już od dawna zapewniamy naszym Klientom wysokiej jakości usługi, kompleksową obsługę, a także korzystną cenowo i ciekawą ofertę. Każdy z pakietów, jakie możemy zaproponować, dostosowaliśmy do innej grupy odbiorców, dzięki czemu da się łatwo wybrać taki, który jest najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb. Jeżeli mieszkasz w gminie Limanowa lub okolicy, tania telewizja internetowa od TELBESKID to świetna opcja dla Ciebie!

Światłowód i telewizja – skorzystaj z zestawu, aby zyskać

 

 

Szukasz przewodowego internetu, który nigdy Cię nie zawiedzie? Zależy Ci na korzystnym pakiecie telewizyjnym? Zapraszamy do poznania naszej atrakcyjnej oferty, w ramach której możesz połączyć w obie usługi w jedną! Błyskawiczne pobieranie plików, streaming w wysokiej rozdzielczości, granie online bez opóźnień, jak również różnorodność programów do oglądania – to tylko część aktywności, którymi będziesz mógł cieszyć się na co dzień, wybierając światłowód oraz telewizję w TELBESKID. Sprawdź szczegóły, aby przekonać się, co możemy Ci zagwarantować!

Lista kanałów