Ułatwienia dostępu

Światłowód: Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa i okolice

Szukasz dostawcy internetu światłowodowego bez limitu, który zaoferuje Ci korzystne warunki abonamentu? Nie chcesz przepłacać? Zależy Ci na szybkim łączu światłowodu, bo w Twoim domu wiele urządzeń korzysta z sieci? Serdecznie zapraszamy Klientów z Nowego Sącza, Gorlic, Limanowej oraz okolicznych miejscowości do zapoznania się z propozycjami TELBESKID!

Wybierz abonament
Swiatłowód 300

bez limitu danych

Prędkość łącza


Pobieranie
300 Mbps

Router 1zł

Aktywacja 40 zł

Dodatkowe opcje
60 /mies.
umowa na 24 mies. umowa na 12 mies.
(e-faktura)

Światłowód 600

bez limitu danych

Prędkość łącza


Pobieranie
600 Mbps

Router 1zł

Aktywacja 40 zł

Dodatkowe opcje
70 /mies.
umowa na 24 mies. umowa na 12 mies.
(e-faktura)

Przewodowy światłowód
Światłowód 1000

bez limitu danych

Prędkość łącza


Pobieranie
1000 Mbps

Router 1zł

Aktywacja 40 zł

Dodatkowe opcje
80 /mies.
umowa na 24 mies. umowa na 12 mies.
(e-faktura)

Wybierz router
POLECANY
TENDA AC1200G


Przy odbiorze:
1zł


POLECANY
TOTOLINK A3002RU


Przy odbiorze:
1zł


POLECANY
TP-LINK Archer C6

Przy odbiorze:
1zł


Podsumowanie
Pakiet:
Abonament: /mies.
Umowa 24 miesiące

Dom jednorodzinny

Faktura papierowa

Stały adres IP

Zwiększona prędkość wysyłania
Router:
Jednorazowo:
Jednorazowo aktywacja: 40 zł

Testuj Telewizję Telbeskid
w prezencie

(dodatkowa opcja)

1 miesiąc za 10 zł 2 miesiące za 10 zł 1 miesiąc za 1 zł 2 miesiące za 1 zł

188 kanałów
najwyższy pakiet
Sport i Canal+
nie wymaga anteny

WYBIERZ ABONAMENTZamów już teraz!


Biuro Obsługi Klienta

18 547 07 07Lista kanałów

Szybki internet domowy bez limitu danych

W naszej ofercie czekają na Ciebie 3 warianty abonamentu w ramach umowy na dwa lata. W żadnym z nich nie ma limitu danych — niezależnie od tego, jaki transfer wykorzystasz przez cały miesiąc, Twój rachunek zawsze będzie taki sam. Kwota abonamentu uzależniona jest nie od ilości danych, ale od prędkości łącza:

  • Światłowód 300 — w tym pakiecie prędkość wynosi 300 Mbps,
  • Światłowód 600 — 600 Mbps,
  • Światłowód 1000 — prędkość łącza 1000 Mbps.

Z punktu widzenia różnic cen w porównaniu do różnic prędkości łącza, najbardziej opłacalną opcją jest Światłowód 1000. Ale czy każdemu użytkownikowi potrzebna jest tak duża przepustowość? Przy jakich czynnościach odczujemy różnicę w internecie 300, 600 a 1000 Mbps?

Jak szybki internet światłowodowy potrzebny jest w Twoim domu?

Nasi Klienci z Limanowej, Gorlic i Nowego Sącza, decydujący się na wybór internetu bez limitu na abonament, często pytają, który wariant wybrać. Bezpiecznie jest postawić na Światłowód 1000, ponieważ na pewno odpowie na zapotrzebowanie aktywnych w sieci użytkowników. Natomiast jeśli sporadycznie korzystasz z internetu, być może w pełni wystarczy opcja o nieco mniejszej przepustowości. Różnica w prędkości łącza odczuwalna jest przede wszystkim w zależności od liczby domowników i ich urządzeń podłączonych do sieci, jak również od rodzaju aktywności:

  • do przeglądania stron internetowych w przeglądarkach i obsługi poczty elektronicznej przez jednego użytkownika wystarczy łącze 300 Mbps, które powinno poradzić sobie z ładowaniem witryn oraz pobieraniem załączników. Wyższa prędkość jednak przyspieszy te czynności;
  • oglądanie filmów — przy jednym urządzeniu korzystającym z usług streamingowych może wystarczyć łącze pakietu Światłowód 300, nawet w jakości 4K. Jednak jeśli w gospodarstwie domowym znajduje się nie tylko komputer, ale też telewizor, tablet i kilka telefonów pracujących jednocześnie, lepiej zdecydować się na wyższą prędkość;
  • użytkownikom grającym w gry online na komputerze lub konsoli nie wystarczy prędkość łącza 300 Mbps — lepszym rozwiązaniem będzie 600 bądź 1000. Szczególnie jeśli w domu więcej osób gra jednocześnie, kluczowe może być zapewnienie płynnej rozrywki;
  • w przypadku pracy zdalnej i przesyłania na serwery dużych plików graficznych lub video najlepsze warunki zapewni Światłowód 1000, w którym błyskawicznie prześlesz albo pobierzesz materiały do pracy;
  • szybkie, stabilne łącze jest również kluczowe do odbywania niczym niezakłóconych wideokonferencji, szkoleń i prezentacji.

Internet światłowodowy: Nowy Sącz i okolice

Choć różnice w cenach abonamentów na internet światłowodowy bez limitu nie są duże, to warto dopasować prędkość łącza do potrzeb gospodarstwa domowego. Pracując zdalnie, grając na konsoli, oglądając seriale w serwisach streamingowych, słuchając muzyki z aplikacji, ale też używając w domu automatyki smart home podłączonej do sieci Wi-Fi, warto zdecydować się na Światłowód 1000, który zapewni niezakłóconą pracę oraz rozrywkę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu Klientów z Nowego Sącza, Gorlic, Limanowej, jak również okolic — wybierz idealny szybki internet domowy dla siebie!

Światłowód i telewizja – skorzystaj z zestawu, aby zyskać

 

 

Szukasz przewodowego internetu, który nigdy Cię nie zawiedzie? Zależy Ci na korzystnym pakiecie telewizyjnym? Zapraszamy do poznania naszej atrakcyjnej oferty, w ramach której możesz połączyć w obie usługi w jedną! Błyskawiczne pobieranie plików, streaming w wysokiej rozdzielczości, granie online bez opóźnień, jak również różnorodność programów do oglądania – to tylko część aktywności, którymi będziesz mógł cieszyć się na co dzień, wybierając światłowód oraz telewizję w TELBESKID. Sprawdź szczegóły, aby przekonać się, co możemy Ci zagwarantować!

Lista kanałów